Staniki damskie

STANIK A SYLWETKA

Jest wiele rzeczy, które powodują, że panie czują się wyjątkowo. Należą do nich perfumy, biżuteria oraz zdecydowanie bielizna. Dobrze dopasowany biustonosz potrafi zdziałać cuda z kobiecą sylwetką, stanowi podstawę damskiej garderoby.

Staniki damskie mają różne konstrukcje i rożny kształt miseczek, by kobiety o różnym rozmiarze i wyglądzie piersi znalazły dla siebie odpowiedni. Panie o małych piersiach mogą wybrać biustonosze typu „push- up”, optycznie powiększające biust oraz świetnie sprawdzające się do korygowania różnic i asymetrii między piersiami. Innym rozwiązaniem będą staniki „plunge” lekko usztywniane na piance, z niskim mostkiem, dlatego nadające się też do głębokich dekoltów. Dzięki takiej konstrukcji ładnie zbierają piersi i podnoszą biust. Będą też dobrym rozwiązaniem dla tych kobiet, które mają szeroko rozstawione piersi. Z kolei panie obdarzone przez naturę dużym biustem zwrócą uwagę na to, by stanik utrzymał ciężar ich piersi. Z pewnością do takiego zadania świetnie nada się fason „balkonetka”, która lekko odsłania górne partie biustu i jest zabudowana.

Odpowiednio dobrane biustonosze mają znaczenie, gdyż modelują figurę, sprawiają, że pojawia się talia, a sylwetka nabiera proporcji, dzięki czemu to, co zakładamy na wierzch, prezentuje się o wiele lepiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *