Uniwersalny t – shirt

T-shirty damskie to nieodłączny element garderoby współczesnej kobiety, który przywędrował do nas wprost z męskiej szafy. Panie bardzo szybko doceniły zalety tej niepozornej bluzeczki. Większość z nas nie wyobraża sobie życia bez przynajmniej kilku t –shirtów.

Jak wybrać idealną koszulkę dla siebie?

modny t-shirt damski, kolor białyZ eleganckimi koronkami, z postaciami z komiksów lub z zadziornymi napisami. W sklepach mamy do wyboru mnóstwo modeli t-shirtów damskich. Każda kobieta bez większego problemu znajdzie odpowiednią bluzkę dla siebie. Na co zwrócić szczególną uwagę podczas zakupów?

Po pierwsze na rozmiar. Zbyt ciasna bluzka podkreśli każdy mankament naszej sylwetki. Będziemy wyglądać na grubsze niż jesteśmy w rzeczywistości. Rękawki nigdy nie powinny wrzynać się ramiona. Jeśli jesteśmy szczęśliwymi posiadaczkami dużego biustu zdecydujmy się na t – shirt z nieco większym dekoltem. Taki model bluzki podkreśli nasze atuty i zarazem wysmukli sylwetkę. Równie ważna jest, jakość materiału i szycia. Za koszulkę wykonaną z dobrej jakościowo bawełny z pewnością zapłacimy więcej, jednak wtedy będziemy mieć gwarancję, że bluzka posłuży nam dłużej niż jeden sezon.

Kiedy nie wypada nosić t – shirtów?

T – shirt sprawdza się niemal w każdej sytuacji. Jednak są miejsca, gdzie nie wypada go nosić. Z pewnością takim miejscem są banki czy wielkie korporacje. W firmach tego rodzaju obowiązuje bardzo rygorystyczny dress code, a więc noszenie t –shirtów mogłoby zostać źle odebrane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *